Olympos Mitos Retreat Center, sırtını dağların yamacına yaslamış, eşsiz konumlu bir inziva merkezidir. Konaklama imkanı sunan merkezde yılboyu çeşitli inzivalar, atölye çalışmaları, eğitimler, şifa sanatları ve terapilere katılabilirsiniz. Dünyanın dört bir yanından, şifa, kişisel gelişim ve içsel huzur için gelen misafirlerimize, hayatlarını değiştirebilecek deneyimler için bir yaşam alanı yaratmayı hedeflediğimiz merkezde bütünsel bir yaşam tarzına odaklanarak üstünde can bulduğumuz bu dünyaya olan sorumluluğumuzu da yerine getirmeye çalışıyoruz.
Kendi yaşamlarını meditasyon ve kendini bilmeye adamış olan çeşitli meslek gruplarından bir çok hoca ve terapist, her yıl Olympos Mitos Retreat Center'ı ziyaret etmektedir. Bu terapistler Aile Dizimi, Detoks, Ayurveda, Yoga, Nefes, Masaj, Zen Koçluğu, Sufizm, Şamanik Enerji Çalışmaları, Feng Shui, Osho Aktif Meditasyon, Osho Meditatif Terapileri, Vipassana, Za Zen ve benzeri alanlarda deneyimli hocalardır..

DAHA FAZLA

 

OTELİMİZ

     
 

Otelimiz sürdürülebilirlik ve soft turizm üzerine inşa edilmiştir. Sıcak su ve elektrik, güneş enerjisiyle üretilir.

İçme suyu kendi kaynaklarımızdan elde edilir. Farklı meyve türlerine sahiplik eden bahçemizde biyolojik zirai ilaçlar kullanılmamaktadır. Olympos Retreat Yoga Center 30.000 metrekarelik alanda bulunmaktadır, açık ahşap mimarisi ve yüzlerce zeytin ağacı arasında gizli bir cennettir. Tek bungalovlarda, özel banyolu 24 çift katlı oda (oda başına 19 m2) ve özel banyolu 6 aile odası (oda başına 33 m2) bulunmaktadır. Sedir ağacında 3 yeni aile odası (oda başına 33 m2) var ve özel bir rahat atmosfer sunuyor. Ahşap bungalovlar, geniş bir bahçede rahatça düzenlenmiştir. Otantik ahşap yapıya sahip bir restoran işletilmektedir. Restoran ve şömine romantik anlar sunuyor. Büfe salonunda kahvaltı ve akşam yemeği servis edilmektedir. Mutfak hafiftir ve Akdeniz'e özgüdür. Büyüleyici barda serin içeceklerimiz ve İtalyan kahvesizle sizi bekliyoruz. Her iki havuzumuzda 14x10 metre genişlikte güneşlenme terası ve muhteşem palmiye ağaçları altındaki şezlonglarla sizi bekliyor. Olympos'un özel özelliği Yoga programı - ev programı ve haftalık programdır. Halihazırda iki yoga stüdyomuz var. 140 m2'lik bir yoga terasımız ve 72 m2 'chandra' ve yoga sınıfından oluşan bir terasa sahibiz. Çakra, zaten yoga sınıfına giden yolda geri çekilmek için bir farkındalık yoludur. Masajlar, eğitimli bir terapistten de rezervasyon yapılabilir. Bisiklet parkuru, adaya turları ve koylar, dağ bisikleti, tüplü dalış, yamaç paraşütü ve tırmanış gibi imkanlarınız varken sıkılma şansınız yok.

Otel, Olympos'un merkezinde yer almaktadır. Olympos'un merkezinde yer almaktadır. Güzel Turkuaz Akdeniz plajı, otelden veya bisikletle kolayca ulaşabileceğiniz 3 km uzaklıktadır. Turizmi araştıran, doğayı sevenler ve Yoga yaparken eğlenenler, animatörlerden uzak durmak isteyenler, tesisimizden çok memnun kalacak.

 
     

İletişim

Yazır Mah. Kiliseyakası Mevkii Olympos

07450 Kumluca Antalya Türkiye

Tel : +90 242 892 12 11

Sosyal Ağlarda Bizi Bul